Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff2000584-d344-4cac-9a90-fdb2535954d5.jpeg
DÜNYA

Louvre’de Hızlı Soygun: Değerli Mücevherler Çalındı!

b3bc8c11b5e6af7c71e987d9d67a912621558ab8.png
SPOR

Kaylee McKeown’dan Yeni 200m Sırtüstü Rekoru!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7392a245-d851-4aa6-8f54-ccfa1fbb73c5.jpeg
DÜNYA

Gazze’de Ateşkes Test Ediliyor: Şiddet Yeniden Başladı

7771d3d0cd46e3667bd7b52824f148e970460b88.jpeg
SPOR

Ange Postecoglou’nun Kısa Süreli Macerası!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F029fcb86-b8c7-4619-8b44-c3dae655b307.png
SİYASET

Süpermarketlere Fiyat Sömürüsü Yasağı Geliyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1cff573f-5aa3-482d-9db9-3b25a683e5d3.jpeg
EKONOMİ

Emeklilikte Kaybı Önlemek İçin Süperinizi Takip Edin!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2e0fbbc6-adb3-46ae-9965-183e7176ef47.png
DÜNYA

Kargo Uçağı Hong Kong’da Denize Düştü: 2 Ölü

f9fe337d2a8dad57cc024a638152c39d7792cff7.jpeg
SPOR

Verstappen, Amerikalı Podyumu Fethetti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0e87665b-c66e-4243-8f5a-27f65e01bded.jpeg
SİYASET

Joyce’tan Sürpriz Açıklama: Partisini Değiştirebilir!

6c2dcfb0b2bb303ccf0ca0a41c944de7a73a4b2a.jpeg
SPOR

Piastri, McLaren’da Hayal Kırıklığı Yaşıyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!