Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

714c31855dc97960d0784371976d5d7195d5c06a.png
SPOR

West Ham’da Nuno Espirito Santo’ya Protesto

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9556b64c-8f9d-4de9-bfe9-8be4fd34cd6a.jpeg
DÜNYA

Uçak İle Gizemli Kayboluş: Valentich Vakası

eaf0152989ab637c03abdd3cfa859bde8e60fd7f.png
SPOR

Yeni Freedman, Cox Plate’de Tarih Yazmak İstiyor

e07a9e363406c635db4d7f529fc55b935af7a1bf.png
SPOR

Verstappen’dan Piastri’ye Şok Yakalayıcı Hamle!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F40f7fd63-9fa4-487c-9bf0-6425bc4cf4df.jpeg
DÜNYA

Albanese ve Trump’tan 8.5 Milyar Dolarlık Anlaşma!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd1a06c48-8813-46d9-821a-68090b431811.jpeg
SİYASET

Trump, Albanese’yi Beyaz Saray’da Ağırladı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F31b08783-31b7-4f94-878c-af853fb7104c.jpeg
GÜNDEM

Polis Memuruna Aşırı Güç Kullanımı İddiası

d978d72887a8d5a3d85a713e088806cb4653c9a0.png
SPOR

Zach Merrett, Rivalin Sahasında Antrenman Yapıyor!

99531a3fc2a952b6404e03307796ef113e24762e.jpeg
SPOR

Red Bull’a 89,000 AUD Ceza: Güvenlik İhlali!

fcd1dda692d8102e18de4383de8a7f6efe0f5578.jpeg
SPOR

AFL’den Bailey Smith’e Sosyal Medya Uyarısı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!