Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

23d7d1175b9a8c467e01c7ead72ac334c75f00f7.jpeg
SPOR

Samoa’lı Ata Mariota’nın Korkunç Sakatlığı

b9c7d575958237d5e9bf07e2f7d595dcc6c803de.jpeg
SPOR

Postecoglou’nun Sakatlığı, Avustralyalı Koçları Uyarıyor

e2de526a55a44b87d02d13d917653cac38299d1d.jpeg
SPOR

Kohli, Avustralya’da Sekiz Topta Düşürüldü!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe6669b76-1589-4863-be4f-a44cff8586b3.jpeg
DÜNYA

Trump-Kim Görüşmesi İçin Kapı Aralandı mı?

36072ad9309acc05ac04455829efbbc9001b6301.jpeg
SPOR

Ariarne Titmus’un Emekliliği: Şaşırtan Karar!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F38e16593-eb85-4cfd-975a-d903a90d7773.jpeg
DÜNYA

Afganistan ve Pakistan’dan Anlaşmalı Ateşkes!

cd0b7910a476dc6b0b782c11332ffef278644654.jpeg
SPOR

Kiwi Ferns’tan Şok Geri Dönüş: Samoa’yı Yendi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4d9407b8-014e-4c49-b861-5cf434183998.jpeg
DÜNYA

Brezilya’da Otobüs Kazasında 15 Kişi Hayatını Kaybetti

3f25ec85b9b805ab85afd781bf7013a96273ee3a.jpeg
SPOR

Postecoglou, Premier Lig’deki En Kısa Süreli Teknik Direktör!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffc29f534-6a8e-4827-af42-65f6b91852f5.jpeg
DÜNYA

Ceasefire Sırasında İkinci Haftaya Girildi

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!