Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

c125e7df45ef5b26ea022f286bbb66241029c3e0.jpeg
SPOR

Verstappen, Şampiyonluk İçin McLaren’dan Yardım İstiyor

a336da4409ca2716bf6dc83df229b7804a5aaa69.png
SPOR

Mason Cox, Collingwood’dan Ayrıldığını Açıkladı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F204fc632-e0ad-4255-a029-5a2fc2c52681.jpeg
SİYASET

Crisafulli’nin “Bıçaklama” Yorumuna Tepkiler!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9b4366c2-b647-439e-a51c-d3a9c31907a0.jpeg
DÜNYA

Prens Andrew’un İtibarı: Skandalların Gölgesinde

36247c060b58ae728c626f72b0c8eeb546884d4c.jpeg
SPOR

Postecoglou: Sabırda Başarı Saklı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9d1f8677-23e8-41ee-bb8a-b80c64e0aa6e.jpeg
SİYASET

Barnaby Joyce, Nationals’tan Ayrılıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F32d46f90-9a50-48df-9ce4-13a438f33df5.jpeg
DÜNYA

Prens Andrew, unvanlarını bıraktı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F64c227bc-d289-4c94-b659-da560262bc4d.jpeg
DÜNYA

Bolton, Trump Karşıtı İddialarla Mahkeme Karşısında

b4b82ced8d38d7af38e75e3bedfe2e95ec7249ce.png
SPOR

Petracca’nın Suns’a Transferi: Yeni Bir Başlangıç

cb7f842e1a671c8090353034097544f6b7343987.jpeg
SPOR

Marnus Labuschagne, Cameron Green’in Yerini Aldı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!