Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

7a5d6dfcd788f4af37bfd8a868b74f4ce2212979.jpeg
SPOR

Uwezo Lubenda, 100m’de Rekor Kırdı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F76a740d8-619a-4c5d-b35f-5e6679164cf3.jpeg
DÜNYA

İklim Değişikliği: Sıcak Günler Artıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F29d524d2-f194-48ba-b4b7-01114edb85d2.jpeg
SİYASET

Barnaby Joyce, One Nation’a Geçiş Yapmayı Düşünüyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd1b90fda-ace6-44d4-8536-dd99e3f989f1.jpeg
GÜNDEM

93 Yaşında Babalık: Avustralya’nın En Yaşlı Babası

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcba035c7-2e87-4f60-a62d-6f8b35021dc3.jpeg
GÜNDEM

80 Yaşındaki Kadının Sigorta Mücadelesi

8aa0169e7fddbc2e7bc99d209fd7b1e5eb5aad98.jpeg
SPOR

Sir Delius, Melbourne Cup Favorisi, Yarıştan Çekildi!

92923e0de42d8b2fee9feeb770e43e17dae8bca3.jpeg
SPOR

Hamilton’dan Horner İddialarına Sert Yanıt!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1c76ad78-6009-4408-ba4e-fc0906894a1d.jpeg
SİYASET

Trump’un İkinci Dönemi: Avustralyalılar Endişeli!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fecb7caab-42ea-4f73-82ea-0114cd04d8e0.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Washington’a Paris Tarzı Zafer Takı!

b013ce54a6b8fe6225c9a3f8e2d27f1bebbdeef0.jpeg
SPOR

Phil Gould: R360 Yasakları Abartılmış Tepki!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!