Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6a46f9f1-d20d-4b66-9884-c976101c6666.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Hamas’a Sert Uyarı: “Kılıç Çekeceğiz!”

6aeee528ed7df7ee5527e586c77448dca640cd71.jpeg
SPOR

Ange Postecoglou’nun Kazanma Zamanı Geldi!

a5bf612413e0b4250534501cd006453777f86cc3.jpeg
SPOR

Lachlan Croker, Emekli Olabilir! Sea Eagles Şokta

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc508e1b2-7c2e-4bc2-aa9d-195db74f492f.jpeg
DÜNYA

Trump ve Putin, Budapeşte’de Buluşacak!

08ff70096709acd8a344985fb6c93bba65fa0d05.jpeg
SPOR

Emma Raducanu Sezonu Erken Sonlandırdı!

bf2453d94475fe3e65fa35fbb3e4d9c5aa113446.jpeg
SPOR

Avustralya’nın Paralimpik Kış Üniformaları Tanıtıldı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe3fa774f-5fc1-4783-81f1-edffb751d1db.jpeg
GÜNDEM

Amerikalı Aile, Avustralya’ya Dönüş Mücadelesi

36072ad9309acc05ac04455829efbbc9001b6301.jpeg
SPOR

Ariarne Titmus, Yüzme Kariyerine Veda Etti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9b7a05c0-b66f-417c-a756-8f70a060b340.jpeg
DÜNYA

Balibo Beş: Gazetecilerin Kayıp ve Ölüm Hikayesi

9b6cd90ab8b2ade747b30b413d468ad2e7d09f5c.jpeg
SPOR

Titans’ın Bellamy İle İlgili Sözleşme Krizi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!