Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa1b4575a-09d9-4a0f-84b7-e3927c578245.jpeg
EKONOMİ

İşsizlik Oranı Dört Yıldır En Yüksek Seviyede!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5e851c79-f767-4ca7-937c-a098d16286a3.jpeg
DÜNYA

Trump: Hamas’a karşı İsrail’e askeri destek sinyali

49831621554b208cc56d8c3a5e9d34f48367f4d3.png
SPOR

Transfer Dönemi Tarihe Geçti: Kazananlar ve Kaybedenler

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8fca479c-08f2-4117-9695-b4ed75601dfc.jpeg
DÜNYA

ABD Savunma Bakanı’nın Uçuşunda Kriz Anı!

cd26ca89b12d015a2439e42248447b1fb765c673.jpeg
SPOR

Asofa-Solomona: Rugby’ye Dönüş Müjdesi Mi?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb546b9e5-fa58-486f-b2df-b079a4337c9a.jpeg
DÜNYA

Titan Submersible Felaketi: Mühendislik Hatası Belirli!

ee774f89e40083cc1a2812870276ab638f0427a3.jpeg
SPOR

AFL Ticaret Döneminde Şok Gelişmeler!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdb46521b-5e15-49de-8424-36e208d530a4.png
DÜNYA

Sydney, Ekim Ayında Sıcaklık Rekoru Kırıyor!

3b9be173be8672ae3518f42df2c9fba600ae9173.jpeg
SPOR

Charlie Curnow, Swans’ Yeni Umudu Olacak!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6bd581bc-8249-4166-9c45-4cdd1edaaf65.png
DÜNYA

Hamas’tan Türkiye ile Tansiyonu Artıran Gelişme!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!