Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F61da3173-6e2d-480e-a617-f43a3d060987.png
SİYASET

2000 Kamu Çalışanından 20% Zam Talebi!

7df4b1ca31a754f3d50a52888d74ae549c483f37.jpeg
SPOR

Sam Konstas’ın Ashes Hayali Sarsıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F097a93bf-958a-4498-b422-f39a2a6d4aeb.jpeg
GÜNDEM

Jack’ın Pramı Çalındı: Aile Umutla Bekliyor

cc7b8ad4f6cd3bd9c24bdf364991ef2d2e32b003.png
SPOR

Son Saatteki Transferlerle Kadrolar Şekillendi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3f4cb7d4-6c59-4b5d-8c2a-948ada8b14c6.png
DÜNYA

Bali’deki Üçlüye Önceden Tasarlanmış Cinayet İddiası

2e21d0ed589da6602ae6e755f219ca3bc0b4c226.jpeg
SPOR

Emma Raducanu, Ningbo Açılışında Üçüncü Yenilgi!

f5b40bf8aa9b9da86b24d04b5c9db9b42fe11f08.jpeg
SPOR

Piastri’nin McLaren İle Mücadelesi Büyüyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F717f9176-219b-4be8-9968-c6b003244224.jpeg
SİYASET

Trump, Time Dergisi’ne “Super Kötü” Çekim Yorumladı

98f088c0f77902d7814742f42ca88107379e8d55.jpeg
SPOR

Foran, Kiwilerle Samoa’ya Dönüyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5ca514d7-8985-4fa2-a52b-3fb482b50f54.jpeg
SİYASET

NSW’de Yerli Mahkum Ölümü Rekoru: 12 Can Kaybı

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!