Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F438c6388-907e-4b3b-adaf-bffc838c5f87.jpeg
DÜNYA

Melbourne’daki Köprü Çöküşü: 35 İşçi Hayatını Kaybetti

d1e95d61da98f553a931e8aa45db2f1abc8ab947.jpeg
SPOR

Titans, Bellamy için kapıyı araladı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4d7bfc4f-45bd-4f8b-904d-b4f2c236c81e.jpeg
DÜNYA

Ceasefire Sıkıntısı: Hamas Cesetleri İade Ediyor

4a19337d2da91d6d20bae5a4f2fda4fadd51d4ee.jpeg
SPOR

Merrett ve Oliver İçin Ticaret Gününde Gözler Açık!

c4fec4fe7c2dacc75bd9a3b1cfed6ddbd2e89897.jpeg
SPOR

Walsh, Walters ile Kangaroos’ta Buluşmayı Bekliyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7921846c-dc10-458f-903f-a5ba174d2b83.png
SİYASET

Derryn Hinch Hastaneye Yatırıldı, Durumu Belirsiz!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5e0b8b9f-a94d-47f3-9002-359740c7d1dd.jpeg
DÜNYA

İsrail-Hamas Ateşkesi: Zor Sorular ve Umutlar

bbd8d93204572ae183f85df3f58348d80c3953ce.png
SPOR

Kanguru, 250 km/h ile uçan araca çarpmadı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3325ca03-bd9e-462c-af67-e560b9592ec5.png
GÜNDEM

Annesinin İddiası Şok Etti: Kızı Zehirlenmiş!

98de67efaec43742de570350fca0e2b90752b64a.jpeg
SPOR

Ka Ying Rising, Everest Yarışında Öne Çıkıyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!