Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

0deaffe87186102003d99098cf265554621531eb.jpeg
SPOR

Nathan Buckley, Geelong’da Yeni Göreve Başlıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9316b17c-c16d-4923-ba03-aa3e9cc0a140.png
SİYASET

Sosyal Medya Kullanımı Zihin Gelişimini Olumsuz Etkiliyor

f33488b0fd049bbcf9039b4eedb9858d4712346c.jpeg
SPOR

Alex Glenn: Broncos’un Hype Adamı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F05de008e-8ec5-42b9-8c4d-1ff2fdaad890.png
DÜNYA

İsrail’de Sevinç, Barış Süreci Başlıyor!

35d82bf496c42b47c9771d0b91785c5577fbcaf3.jpeg
SPOR

Botham: İngiltere’nin Hazırlığı Arrogans!

9305e2670be9d6414446fe0c633997f7de993629.png
SPOR

Campbell’ın Yüzde Yüz Başarıyla Dolu İki İnning

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7d85979c-24f3-432e-b8c1-7c3faed0c5df.jpeg
DÜNYA

Errol Flynn: Hollywood’un Çalkantılı Efsanesi

4a19337d2da91d6d20bae5a4f2fda4fadd51d4ee.jpeg
SPOR

Zach Merrett: Essendon’da Kalma İhtimali Güçlendi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcb11f05b-9378-41eb-a442-e01364b9f39b.jpeg
DÜNYA

Gümüş Fiyatları Rekor Kırıyor: Yüzde 75 Artış!

28b35cf373191b7a2b6b8796cdfe141b8ad7cbc4.jpeg
SPOR

Curnow’un Swans ile Ticaret Görüşmeleri Sıcaklaşıyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!