Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0c04df93-c9f1-4703-bc97-db3d93232d52.png
DÜNYA

Ölü Hosteslerin Cenazeleri İsrail’e Ulaştı

bc7a7f2a6977ffc15d6905de52a5666bff99efbe.jpeg
SPOR

Warner’dan İngiltere’ye Sneaky Jab!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F25fced20-fbed-4ced-9639-5c37e2d7ccf0.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Orta Doğu İçin Yeni Bir Huzur Çağı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0cebfaed-1b7f-4f86-a222-00e5c0896755.jpeg
DÜNYA

Serbest Bırakılan Filistinlilere Coşkulu Karşılama

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F72564346-05f3-4f0c-bcf5-9122f9ea08de.jpeg
DÜNYA

Trump, Knesset’te Barış ve Yeniden İnşa Vurgusu Yaptı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F02096e7f-5df1-4af7-a001-327a308423a5.jpeg
SİYASET

YouTube, Avustralya’nın Çocuklar İçin Yasaklarına Karşı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3dbedf77-7333-4b92-95ab-5e696c977b68.jpeg
DÜNYA

İsrail’de Sevinç ve Gözyaşları: 20 Rehin Kurtarıldı

c955ed7583916415780a2341208b6433d87e9e12.jpeg
SPOR

Carter Gordon, Rugby’ye Dönüş Yaptı!

1e427436490ac0c881d1a0693bb233ae41ab411d.jpeg
SPOR

Lions ve Chiefs Maçında Kargaşa: Fistfight!

af4b78d06f636c779a44bacb515bfdd5e1117c78.jpeg
SPOR

Dünya Kulüpler Şampiyonası Tehlikede!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!