Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1670f6c9-aa8e-4685-b5a4-6559c98f3c10.jpeg
DÜNYA

Trump: Rusya’ya Tomahawk Uyarısı!

4c93d11cc4df97ce9158f80e4dd784de1f164bb7.jpeg
SPOR

Bathurst 1000’de Yoğun Yağmur ve Sis Kabusu!

904af0e2fe22d56d56502cf858ab981bcf3eb879.png
SPOR

Bathurst 1000’de Altıncı An: Murray ve Golding Çatışması

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1cff573f-5aa3-482d-9db9-3b25a683e5d3.jpeg
EKONOMİ

Milyonlarca Avustralyalı Harcama Alışkanlıklarıyla Mücadele Ediyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe4c0c707-1257-46b4-ba40-6b3aace22149.jpeg
DÜNYA

33 Madencinin 69 Günlük Kurtuluş Hikayesi

5d262f8c35cb4349d4ffe35ab86ce01b1fb1c81b.jpeg
SPOR

Curnow’dan Geelong İçin 1 Milyonluk Fedakarlık!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F41289171-ca49-4f4d-ac0f-225b31a0423c.png
DÜNYA

İsrail, 20 Rehineleri Serbest Bırakmaya Hazırlanıyor

91d315500d23937c8cbaf7fd21e6966bbba5b783.jpeg
SPOR

Crawley: “Bazball” Avustralya’yı Kızdırıyor!

e1d16e86b06e5de78a3046cd578a75c875a7bc77.jpeg
SPOR

Kanguruların Fırsatları: İyi ve Kötü Performanslar

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4b731d13-fb13-4608-b54d-13694ff44dd6.jpeg
DÜNYA

Trump Orta Doğu’da Barış İçin İki Ülkeye Gidiyor

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!