Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4f40bf98-e9ed-4cce-bc1d-88b12010bdfc.jpeg
DÜNYA

İsrail ve Hamas Anlaşması: Duyguların Çatışması

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa890d20e-8f0f-4c5a-a230-03e034a56020.jpeg
DÜNYA

İdil Adada Korkunç Silahlı Saldırı: 4 Ölü

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa04ec348-3592-4919-89ed-145d77b02947.jpeg
DÜNYA

Madagaskar’da Darbe Girişimi: Protestolar Tırmanıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F08aac9db-7917-4cf4-a279-c050ef00ac0e.jpeg
DÜNYA

ABD-Çin Ticaret Savaşında Gerilim Tırmanıyor!

ff5a00ab79b15e21bb84bc6dbb3c842c61d48d3d.jpeg
SPOR

Trai Fuller, PNG’de Dört Golle Fırtına Gibi Esti!

812ecee2f2c77484a0798fa1b2a0cb123f04770c.jpeg
SPOR

Avustralya, PNG’yi 50-0 ile Geçti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdbc72df3-84cf-48de-a17d-8b905751d613.png
DÜNYA

Eski Rock Star Ian Watkins, Cezaevinde Öldürüldü!

dfb5ca52bd50a5aafdc88c995f5c31077b415210.jpeg
SPOR

Tiger Woods Yedinci Sırt Ameliyatını Geçirdi!

8ab76ec9fc626a61a8a950fa17deb5d22dc6e239.jpeg
SPOR

Bradley Wiggins: Altın Madalya ve Madde Bağımlılığı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4f7a3a6d-b02a-4138-a0b6-5df8fb12ab02.jpeg
DÜNYA

Tennessee’de Patlama: 16 Kayıp Aileler Yas Tutuyor

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!