Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0a9f1576-c1ca-4e8b-9929-c5b39891ca2d.jpeg
GÜNDEM

Çiftçiler, Güç Hattı Projesine Karşı Birlikte!

9ad7f825536d5050c616dcff9d96701a8065e4a1.jpeg
SPOR

Big Bash Ligi’nde Yeni Takım İhtimali Gündemde

a95048fec6ec81848ff17dab6669883daf1a212c.jpeg
SPOR

Cummins’ın Yokluğu, Ashes’ta İngiltere’ye Avantaj!

66eaa07dc5c1211be6999a318c61bda39db3a053.png
SPOR

Will Brown’dan Şok Edici Kaza Kurtuluşu!

b3d9655e2d6c1756cfdf3b90a40df69d6d6769e1.jpeg
SPOR

Autumn Boy, Caulfield Guineas’ Yeni Şampiyonu!

6513ac63fdad3ffedb22c42d3441417b4800f29c.jpeg
SPOR

Socceroos, Irankunda ile Kanadalıları Geçti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1bd5138d-fe96-4b85-8f29-731d5596d4cc.jpeg
DÜNYA

Trump Nobel Barajında, Machado Öne Çıktı!

81b56be499fbd6809a66457914b0519dc1f9272e.jpeg
SPOR

Nick Daicos: Collingwood’da Kalma Kararlılığı!

4db8eadc702555b620483b43bec6f228bada17f7.jpeg
SPOR

Kostecki’nin Parite İtirazı, Yarış Dünyasında Tartışma Yarattı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd224cc8f-8707-4f6b-a7d7-0ea13d10814a.jpeg
DÜNYA

Macron, Lecornu’yu Yeniden Atadı: Siyasi Çıkmaz

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!