Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

f905b554af3cbbb814643b2513b5dd377be3c2b1.jpeg
SPOR

Medvedev, Cramplara Savaşarak Yarı Finale Yükseldi!

5c33171b7f6a2e8f4baee937f13aa8027684a82a.jpeg
SPOR

Kiss Skandalı: Tenisçi 4 Yıl Ceza Aldı!

faa7b3c79be75fc15f81204afc628fe8867d438b.jpeg
SPOR

Avustralya’nın NCAA’ya Yükselen Basketbol Yıldızları

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcb403989-ef7c-43ed-9284-278fcdfcf178.jpeg
DÜNYA

Tennessee’de Patlama: 19 Kayıp, Durum Korkutucu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5bcd2db3-b220-41c9-9139-e135e112ca2c.jpeg
DÜNYA

Trump’ın Tarife Tehdidi, Wall Street’i Sarstı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F61bbee31-6db1-43b1-830e-56a46b535014.jpeg
DÜNYA

Yankees Pitcheri Uçak Kazasında Hayatını Kaybetti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe3bdaddb-f11f-4e1b-8cbb-7855b0ac909e.jpeg
DÜNYA

Putin’den Trump’a Övgü: Barış İçin Çaba Vurgusu

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1ccaa5a1-a117-4578-879f-ed20d5e57833.jpeg
DÜNYA

Melania Trump, Putin ile Ukraynalı çocuklar için görüştü

ef22b8b64d929803928d59e43d16141d11ab4648.png
SPOR

Kostecki, Bathurst’ta Pole Pozisyonunu Aldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F642faf1e-2f72-4750-a333-b42e90cd7b73.jpeg
GÜNDEM

Çocuk Tecavüzcüsü Avustralya’dan Kaçtı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!