Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffcb0868b-d801-4f82-8266-838a95041133.png
SİYASET

Pauline Hanson: Plastik Poşetler Geri Dönsün!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0e66856d-426a-4bd3-a94d-c790c4ebc906.jpeg
DÜNYA

Macron, Yeni Başbakanı 48 Saat İçinde Seçecek!

798e2f01f9294303f3cad33b74fd8e683c32cc5c.jpeg
SPOR

Bailey Humphrey, Gold Coast’tan Ayrılmak İstiyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F35d78888-fdaf-419f-9fb9-dec009869b86.jpeg
SİYASET

Victoria’da Yaz Boyunca Ücretsiz Ulaşım!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F14a4ea9e-948c-4fd7-b501-e95d9dddbd7c.jpeg
DÜNYA

Trump’ın Maxwell’a af düşüncesine tepki büyüyor!

56ff8a72bce4dc43e1ce5e0c899c2d46c844996a.jpeg
SPOR

De Minaur, Shanghai’da 50. Zaferini Elde Etti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fbea6fb01-9c49-4363-8552-4516dfb0aa6d.jpeg
SİYASET

Yeni yasa, Avustralyalıların süper tasarrufunu artıracak

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe55b3b83-4192-4f23-814a-9f00434b93ab.png
DÜNYA

Hamas, Tüm İsrailli Rehineleri Salacak!

b9b0501b7516e7d46c78df44fab2ddc25739d959.jpeg
SPOR

Mike Cron, genç koçlara mentorluk yapacak!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9a33c0ba-438b-4ec6-a3d9-7d7b49786be2.jpeg
DÜNYA

Puerto Rico’da Beş Adamın İşkenceyle Öldürülmesi

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!