Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

eacb0dfaa88201352fd2ca8e5234177da42da005.jpeg
SPOR

Cummins’ın Ashes Serisini Kaçırma Endişesi!

4a7b86b3574604cbed5cfd26b0ec21ddf786c690.jpeg
SPOR

Ugle-Hagan’a Suns’tan Şans: Lloyd’dan Yorum

665edb206145025b73055202ba366eb398fb3b3d.jpeg
SPOR

İngiltere’nin Altın Nesli: Egosal Kayıp

c9be87866f1e0447535b4f72d52bdfe090ab2ad5.jpeg
SPOR

Yağmur Sürprizi! Bathurst 1000’de Kaos Bekleniyor

3df901c192824e0db96ad55ad8343ac963f8cfca.jpeg
SPOR

Foster: Genç Yetenekler, Avustralya’nın En Büyük Sorunu

fca8c40dbdcbb9e8cb5b18559899d0b9c8a3843f.jpeg
SPOR

Geelong’a 77,500 Dolar Ceza: İhlaller Belgelendi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F28fcb754-50d6-4280-85b1-787c169f7b05.jpeg
SİYASET

Optus’un Hatalı İletişimi Üç Ölüm Getirdi

553674466231415c5f381e1b645b78f99311cd0b.jpeg
SPOR

Jesse Southwell Broncos’a Transfer Oldu!

bf214f55e3ef1138178fc4e47efe4c9e8bee19ea.jpeg
SPOR

Djokovic, Sıcak Hava Koşullarında Zorlu Zafer

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7f72c1dc-9e83-4bd5-b57f-8d93c84e6c7a.jpeg
SAĞLIK

Kadınlar, Genetik Depresyon Riskiyle İki Kat Daha Fazla!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!