Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc01216db-cb59-44c7-86f3-17e176766bc8.jpeg
SİYASET

Tony Abbott’tan Şok Öneri: Göçmenler Mothership’e!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F024facf0-fc0b-43a3-b6be-f9ec60d953a7.jpeg
DÜNYA

Trump ve Epstein’in Gizemli Fotoğrafları Soruluyor!

62dca85f3c13f93797e10fce6c508a30df6c5480.jpeg
SPOR

Utoikamanu, Tonga Kadrosunda Debüt İçin Hazır!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd1e4dcf8-1f12-4611-a2fe-7796d24f1ff7.png
DÜNYA

İçkiyle Zehirlemeye Çalışan Kadın Tutuklandı!

55c570c49f6f5ff58d4f2eb7fbc6d5d209bc2358.jpeg
SPOR

BBL’in Özelleştirilmesi İçin Çağrılar Artıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff2f44b7b-c69b-497d-a4c3-087e96a8ee3f.jpeg
DÜNYA

Trump Yönetimi: Federal Çalışanlara Geri Ödeme Yok!

a857878747c10b1a1cc065f43b0b98c4564fa43b.jpeg
SPOR

Zach Merrett’in Hawthorn’a Geçişi ‘Ucuz Başarı’ mı?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe92e37bf-39d7-44e7-a98e-d555c34198b0.jpeg
SİYASET

Kadınlar İçin Ticaret: TikTok Etkisi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F023d01d1-d4d7-46e0-b6ab-9e37a17556f7.jpeg
DÜNYA

Papal Ziyaret: Barış ve Birlik İçin Tarihi Fırsat

0109735ac453e5565dd9ab24bd473c07a9625abb.jpeg
SPOR

Rugby Dünyasından R360’a Sert Uyarı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!