Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F933830aa-722d-433e-ac40-fa4ae305cb15.jpeg
DÜNYA

Rusya’da Askeri Recrutman İçin Primler Dört Kat Artıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F493f86f4-f061-485d-9251-696a27dd3070.jpeg
DÜNYA

Üç Fizikçi Nobel Ödülüyle Kuantum Teknolojisini Şekillendiriyor

2e7818641a0f197aab8732b0dd028ad1ba70acac.jpeg
SPOR

Chris Green’e Uygunsuz Davranış Ceza Getirdi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe9ada1ff-47af-4df2-980b-9cf76f160474.jpeg
DÜNYA

Avustralyalı Aktivistler İsrail’den Sınır Dışı Edildi

725495878cc4b9807c354f8cd424eb9c25216076.png
SPOR

Rooney ve Shearer’dan Postecoglou Yorumu

6f58deaaabdc9e17efa037fb75acf6481d86179e.jpeg
SPOR

Nick Percat, 15 Yıl Sonra Yarış Kariyerine Veda Ediyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4187f550-7a36-434c-a8a9-eb31d0c0c50a.jpeg
GÜNDEM

Jet Ski Tartışması: Gölün Sesi ve Güvenliği

e2dbc72f36be7c05ff0dff5811f86ea8f836a130.jpeg
SPOR

Payne Haas, 3 Milyon Altında Teklif İstemiyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8d035ac5-1ead-4cd2-ba53-7b5f10addb46.jpeg
GÜNDEM

Yeni Konut Projesi: Mahallede Korku ve Endişe

ea8d2c4c43fe41ca50cc987a24f6d0b944f8ca04.jpeg
SPOR

Carter Gordon, 2027 Dünya Kupası için geri dönüyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!