Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1c76ad78-6009-4408-ba4e-fc0906894a1d.jpeg
SİYASET

Albanese: Trump ile Toplantıya Hazır ve Rahat!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F206c2f08-259b-4981-b275-e47512fe6c30.jpeg
EKONOMİ

ASIC, Cboe’ye Yeni Şirketler Listesi Onayı Verdi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff6149545-8603-45a7-9d66-9eecd4090a39.jpeg
DÜNYA

Everest’te Kar Fırtınası: Yüzlerce Dağcı Tuzağa Düştü!

85d09704a03324b7debc7c6757448053dc40e40a.jpeg
SPOR

Broncos, 19 Yıl Sonra Şampiyonluk Sevinci Yaşıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff4087c6d-04ad-476d-b2f1-26a973a4cc45.jpeg
DÜNYA

Mark Sanchez’a Şiddet Suçlaması: Dava Açıldı!

532915c030dcd4bcee8be7fbcd6a9f2cdae687ca.jpeg
SPOR

Storm, İki Yıl Üst Üste Final Kaybetmenin Eşiğinde

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff30b0b1d-1e7d-4945-8c0c-282c77f1215a.png
DÜNYA

Avustralyalı Şef, Dünya Yulaf Şampiyonu!

1cc497b781523780273c8a805f6188732e08429f.jpeg
SPOR

Dünya Kulüpler Şampiyonası Yeniden Başlıyor!

dd9f62d35c1e693b04355eb4c578f04fab5b032d.jpeg
SPOR

Postecoglou’nun Zorlu Günleri: Sıfır Galibiyet!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7c1da4b1-326f-4b88-b75f-1e0d823580ed.jpeg
DÜNYA

Thunberg ve Aktivistler Yunanistan’a Deport Edildi

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!