Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

5efa389e5c1828b107767cdd88e6a51218a07ce7.jpeg
SPOR

Yeni Koçla Değişim: Melbourne Demons Hedefleri

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fbd5647b7-1120-4ebd-a370-a4420a18458c.jpeg
DÜNYA

John Curtin: Savaşın Gölgesinde Yeni Bir Lider

c6e1b4922befbe70d9051ba9128031a07ef2ec1d.jpeg
SPOR

Harry Grant’tan Walsh’a Sin Bin Tepkisi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9cca98f8-4262-451e-bfe1-2ef2d9cef44b.jpeg
DÜNYA

Fransa’da Kriz: Lecornu Bir Günde İstifa Etti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7ba55fe6-a856-4c7d-9ad9-154ce78dc264.jpeg
DÜNYA

Trump’la Baş Etmek: Liderler İçin Stratejiler

ec163b53298eb2694894b8293ceb97f0e68ffa56.jpeg
SPOR

Reynolds’dan Eleştirilere Cesur Yanıt!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F01383ef2-d9af-4b51-b17b-769ddd36bd75.jpeg
DÜNYA

Yüksek Mahkeme, Epstein Davasında Başvuruyu Reddetti

bc152c0693684a36f797123e5b9b3461afc76253.jpeg
SPOR

Essendon Oyuncularından İsyan: Gizlilik İhlali!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F81f36151-b755-4779-86b7-6d5b52b25c4f.jpeg
DÜNYA

Jilly Cooper, Efsane Yazar Hayatını Kaybetti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F06cfe80e-27ea-47ea-90cb-e15108778a77.jpeg
GÜNDEM

Melbourne’da Cinnabuns ile Cinnabon Arasında İsim Krizi

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!