Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3bbdfef9-fdfd-44ae-b556-ede8b03a1ac5.jpeg
DÜNYA

Harrods’tan Cinsel Saldırı Mağdurlarına 60 Milyon £!

927d5b5331cc255572556d445d4b2fdc8bd5faed.jpeg
SPOR

Jesse Southwell, Jillaroos’ta Debüt İçin Seçildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7fa01106-8254-4fdf-baea-76ef850fd610.jpeg
DÜNYA

Everest’te Kar Fırtınası: Yüzlerce Trekker Kurtarıldı

acfe27eda198d434a285cfac7063cbc769196b2c.jpeg
SPOR

2025 Transfer Dönemi: Kaotik İhtimaller ve Yıldızlar!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcc696934-dff5-47cd-bcd3-64759870d070.png
DÜNYA

Ateş Antlarıyla Yoğurt Yapımında Tarihi Yenilik!

9cc0a10e6942e02c22fea30986e237af41aeeb1c.jpeg
SPOR

Walsh’ın Kahramanlığı, Brisbane’ı Kurtardı!

16a2b418d11f5866426f17af380ab5654855ee1d.jpeg
SPOR

Storm’un İkinci Yarı Çöküşü: Finali Kaybetti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9eb26f80-1203-4b04-90c2-247d871c3927.jpeg
DÜNYA

Avustralya’da Şok Kaçırma: Öğretmen ve Öğrenciler

e1c205df3f14be9c01c923724fd3d8f6d6242230.png
SPOR

2025 Ticaret Dönemi: Yıldızlar Kaçıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F57a30975-f442-473d-ae7a-29da0a24fbbd.jpeg
DÜNYA

Trump, Oregon’a 300 Ulusal Muhafız Gönderdi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!