Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2751001e-72da-449c-a88c-406c110276e5.jpeg
DÜNYA

İngiltere’de Camii yangını: Nefret suçu endişesi

f8a1ba3782be69933fe9e68409522beb5affdda8.jpeg
SPOR

Reynolds’tan Walters’a Unutulmaz Destek Geste!

4c7b7a798ab38baa88bbab0faea2739cbaee83e8.jpeg
SPOR

Reynolds’ın Finaldeki Talihsiz Yaralanması

62cc337843b87842c27deb6c94066e7a2a9186c5.jpeg
SPOR

Reece Walsh’ın Debütü, İhtimalle Askıya Alındı!

064b17d26ca9f146b1a21dc65c413b796e397958.jpeg
SPOR

Piastri’den Norris’e Sert Tepki: ‘Bu Adil Değil!’

e11a915e0e9fa1c593c933db4296328e08dac2f9.jpeg
SPOR

Broncos’tan 19 Yıl Sonra Şampiyonluk Sevinci!

5e2be61bd1abe03ac3865cb97f010fe60321910a.jpeg
SPOR

NRLW Finalında Brawl: Broncos’un Zaferi Gölgelendi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3353df0b-310f-4acf-8aab-cba3faf555d7.jpeg
DÜNYA

Gaza’da Barış Umudu: Trump’ın Planı Destekleniyor

216211b64e004ba9b63263a811f0a0f8e0ff0d4f.jpeg
SPOR

Piastri: Russell’ın Pole Pozisyonu Sürpriz Oldu

a1abdfdfa955654a5024528c3a634f35d578a5ae.jpeg
SPOR

Broncos’un Zaferi Tartışmalı Try ile Geldi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!