Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F625270de-915b-4a6f-a3fa-b8c27bf35fd5.jpeg
SİYASET

Yeni Triple-Zero Yasaları İle Acil Çağrı Güvencesi

ae7bcaf7d4357bdc4f0840c18887e36a17ab00f4.jpeg
SPOR

Nick Daicos’a Transfer Talepleri Şok Etkisi Yarattı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F21571ee4-d10e-4ef4-adc9-21062e71620e.jpeg
SİYASET

Deloitte, Hatalı Rapor İçin Devlete İade Yapacak!

09fbf097d267836c54311ddc489d1d73d700bbdf.jpeg
SPOR

Matt Renshaw, Avustralya Kadrosuna Döndü!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F5e067650-552c-46df-a5d7-cf47e0213ca5.jpeg
SİYASET

Eski Polis Memuru Porno Paylaşımından Kovuldu

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F03630cdc-ea4d-44c4-87bf-89d908f76f8e.jpeg
DÜNYA

Kaliforniya’da Helikopter Kazası: 3 Yaralı!

09ac96f5e06d678d51133c06363f066f12292a52.png
SPOR

Wallabies’ 10 Numaranın Laneti: Edmed ve Cooper

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6dd499a0-1c25-42a2-a230-8fc4ec33a7d1.jpeg
SAĞLIK

Gen Z, Avustralya’da Alkol Tüketimini Değiştiriyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Feb94da4a-73b7-4077-8b78-bbc5fd2b9125.jpeg
DÜNYA

Trump, Maxwell’a af için kapıyı açık bıraktı!

426a306eba3144a269dce24096b8a4575648eb7b.jpeg
SPOR

Stefano Utoikamanu Tonga İçin Oynayacak!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!