Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F85eacaaa-e542-4ed4-9a3e-f5f5469197db.jpeg
GÜNDEM

Polis Memuruyla Trafik Kavgası: İddialar ve Yalanlar

34c78b193ff75ee5fec3ba63b06dd69b3cd0af90.jpeg
SPOR

Mitchell Marsh’la Avustralya’dan 2-0’lık zafer!

cb70e531be7cca71c65b059ab33674ccd1457b0b.jpeg
SPOR

Noemie Fox’un Dünya Şampiyonası’ndaki Hayal Kırıklığı

2b5fb3856404c5b8b544338c6ab21bae452738c4.jpeg
SPOR

Melbourne’in Finaldeki Avantajı: Yüksek Kicks!

ae5f9ea80cf414fd0e7c5a86bf8167f94b185a9e.png
SPOR

Harjas Singh’den Tarihi Üçlü Yüz!

c28740f59cf95d4adf685dfbfbf3abbadfc9cc07.jpeg
SPOR

Brody Mihocek, Collingwood’dan Melbourne’a Geçti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffe44e53e-6536-4d56-b17f-6c565e340431.jpeg
DÜNYA

Nobel Ödülleri Açıklanıyor: Tarihin Dönüm Noktası!

2fd26d14f8a535fc0e07d8cd608b2ee6d948dc2a.jpeg
SPOR

Sam Konstas’ın Zorlu Şield Başlangıcı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd29d2b65-c392-4aa8-9254-e2cd678251b0.jpeg
DÜNYA

Trump’un Nobel Barış Ödülü İhtimali Tartışılıyor

234b6d136f474b8f18ab7f9430f77933539d0e8e.png
SPOR

Ben Hunt’tan 10 Yıl Sonra Büyük Finalde Dönüş!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!