Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

39e476502bfd6e0c0ed455fc76b03af8a60d88ec.png
SPOR

Kevin Walters’ın Grand Final Öncesi Duyguları

bbbdf1f634c82d0bb7f2ce463786917922ad63f3.png
SPOR

2025 AFL Ticaret Dönemi: Tarihin En Büyük Değişimleri!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff6d4512b-70b7-435d-98a5-d8b136089bc9.jpeg
DÜNYA

ABD Askeri, Karayip’te Uyuşturucu Gemisini Vurdu!

1a44cfbfe2978e565440847a435420f500aeb865.jpeg
SPOR

Grand Finalda Storm ve Broncos Kapışması!

0ca03527839e70201fcf41b86fba91d9c13f7de2.jpeg
SPOR

Melbourne Storm, Yeni Üçlü ile Şampiyonluğu Arıyor

f9058608460aab1c0acc1203cf26927df1f3d8ac.jpeg
SPOR

Maguire’nın Başarısı: Broncos Finalde!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0474c5c0-8218-43ba-a274-12c15dbbc30a.jpeg
DÜNYA

Alaska’da Alkol ve Silah ile Çevre Felaketi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4adb1779-c642-42df-a906-cc01cf2c31f4.jpeg
DÜNYA

Hamas’tan Trump’ın Barış Planına Kısmi Onay!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0c99bd8e-d11a-48df-96c6-ff750670c684.jpeg
DÜNYA

Diddy’nin Yargılandığı Skandal Davada Son Gelişmeler

a74eb735d4fe5b31ebc519754f89b93282b7b175.jpeg
SPOR

Cameron Green: Ashes Öncesi Sınırsız Geri Dönüş!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!