Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

970c9d9d02569cbce4ca2be344d373c372117c2d.png
SPOR

Kaylen Bassett, C1 Finalda Tarihi Madalya Kazandı!

ad005b46bb6ba0ddd328159dedfa718da8d8adea.jpeg
SPOR

Joe Schmidt: R360, Wallabies için dikkat dağıtıcı değil

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2118c130-cd28-43d1-97ce-f83bdf5348ef.jpeg
SİYASET

Avustralya ve PNG’den Tarihi Savunma Antlaşması!

f5673db9ae73da6273f8bb660a37d8aecee39086.jpeg
SPOR

Crichton, Bulldogs ile 2031’e Kadar Anlaştı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F203bb502-3e3e-4e71-9e29-5d572f319574.jpeg
SAĞLIK

Sydney’nin Northern Beaches Bölgesinde Kızamık Uyarısı

3c69f4d782e422c551ea00978a5e50f8575d5f2b.jpeg
SPOR

Jahrome Hughes: Kırık Koluyla Finalde!

0cf12d181a1f41771760d0ea21bd22e532161966.jpeg
SPOR

Wallabies, Slipper’ın Veda Maçında Değişiklikler

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4665b8b4-274d-4320-8582-6c10d704f4ce.png
EKONOMİ

Avustralya’da Büyük Şirketlerin Çeyreği Vergi Ödemedi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcf47a928-8639-4950-838d-ad59b5563164.gif
DÜNYA

Trump’un AI Videosu: Mizah mı, Irkçılık mı?

a49d73752a35121e016ccaa06ffc39e7aaee4c2c.jpeg
SPOR

Tassie Devils, Nick Daicos için 5M$ teklif edecek!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!