Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

70901db8a9c9e1bc33cb6389abe6b0b709e78dfa.png
SPOR

Postecoglou: Galibiyetler Yakında Gelecek!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4701f53d-6832-4ab3-aa31-361bef5e7791.jpeg
SİYASET

Victoryalılar Evden Çalışma Hakkı İstiyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8ae43efb-a0cd-425d-b8b6-a14531be7f5c.jpeg
DÜNYA

Afganistan’daki İnternet Kesintisi ve İddialar

e089e07e4f7beed0b47cd889f801f278cb6a3602.jpeg
SPOR

Beveridge’den Sert Mesaj: Başarı Düşük Standart!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdc280812-ddc0-4fda-9f3a-8d370c2d8d80.jpeg
DÜNYA

Alaska’nın Şişman Ayısı Chunk, Fat Bear Haftası’nın Şampiyonu!

88a2e233ea97f7febc60ef3081bddb45ee378f5f.jpeg
SPOR

Woltemade, Newcastle’ın Avrupa’daki zaferinin yıldızı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fceec3384-7606-423f-a35e-cc6fd726766a.jpeg
DÜNYA

Endonezya’da Çöken Okulda Öğrenci Kurtarma Çabaları

bd823a50da97fcf54bef19d5780034a2824310ab.jpeg
SPOR

Clayton Oliver Yeni Takım Arayışında!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ffc5d8dcc-3622-4780-a39e-ac2a95842bc8.jpeg
DÜNYA

Tennessee’de Dört İnfaz Tarihi Belirlendi

846610b9ae6412b2cffe3467ecb571ec7bb3b6a1.jpeg
SPOR

Tedesco, Dally M Madalyası’nı İkinci Kez Kazandı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!