Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

fbaa61d773780442166e5649024a8ec2e21d85cd.jpeg
SPOR

Kelleher, Roosters’ Zaferi İçin Sahada!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa96c9441-c1f4-4dcb-be43-b30ab1572238.jpeg
DÜNYA

İnsanlar Değişimi Fark Edemiyor: Şok Edici Deney!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F69fb6fdd-b20b-49ad-9df9-942505241512.jpeg
DÜNYA

Netanyahu ve Trump’tan Gaza’da Ateşkes Planı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F70456a16-e10e-472a-addc-640bfa122cac.jpeg
SİYASET

Askeri Liderlere “Woke” Kültürü Sonlandırma Talimatı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F07c259bf-62ef-4ecc-a442-de85b75cf6e3.jpeg
DÜNYA

Dallas’ta Göçmen Ofisine Silahlı Saldırı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F6e02c21c-6427-47d2-9a4d-4a18eb0fcbe1.jpeg
DÜNYA

FBI Başkanı’nın Yeni Zelanda’daki Skandalı

ce266c2a003b75b227e8d8d9de5d52a52ee2c411.jpeg
SPOR

Maxwell’in Kırık Koluyla T20 Serisi Nefes Kesecek!

a595e826a73190a1dd31045a2819629189fcbe00.jpeg
SPOR

AFL’den West Coast Eagles’a Destek Paketi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F05789a23-38b5-4373-9dcf-6f4bd4a158d0.png
SİYASET

Queensland Hastanesindeki Rapor Hatası Alarm Verdi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdf3a4573-9ab7-4436-9e06-bff941ea339c.jpeg
GÜNDEM

Genç Kriket Yeteneği, Aile Değişimiyle Tehditte!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!