Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

8112cf0f4c5a4c3796e1bc0ac4a2fb59395bd22b.jpeg
SPOR

Tedesco, Kardeşinin Düğünü İçin Kangaroları Bıraktı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8ed73719-65e5-4c04-9e2f-c1870a37f0de.jpeg
SİYASET

Albanese, LuLu ile Süpermarket Rekabetini Artırıyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F964472a4-fb08-4824-93e3-2017db093d18.jpeg
DÜNYA

James Dean’in Ölümü ve ‘Laneti’ Hakkında Şok Edici Gerçekler

e87b0f8494f65742ead2454bc19743ef8563122c.jpeg
SPOR

Jimmy Bartel’dan Chris Scott’a Sert Eleştiri!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F31e34497-9f4b-480c-8be9-d558c0f0db4c.jpeg
DÜNYA

YouTube, Trump’a 24.5 milyon dolar ödeyecek!

79163939dff20998d6ac2ae3b98500ee1887f4ac.jpeg
SPOR

Olivia Kernick: Seçim Yüzünden Yaşadığı Şok

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F35c406c1-44bc-4b8c-a047-eef09f35b1fd.jpeg
EKONOMİ

RBA Faiz Kararında Beklentiler Hayal Kırıklığı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc7a55a3a-9eff-44b1-bba3-bbf1c6f8145b.jpeg
DÜNYA

Hamas için zorlu bir tercih: Teslim mi, savaş mı?

947cd8a6787d96c333d3551ca1f263ec560022ea.png
SPOR

Civoniceva’nın Düşüşü: Kafa Travması ve Sonrası

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4112a217-00e8-467a-b3f1-7c6b3689f583.jpeg
DÜNYA

Nicole Kidman ve Keith Urban Boşanıyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!