Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

SİYASET

AUKUS Anlaşması: Avustralya’ya Nükleer Denizaltılar

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F88193c46-27a7-4692-96d2-e81817e047b9.jpeg
DÜNYA

Tony Blair, Trump’ın Barış Kurulu’nda Yer Alacak

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb68fb014-ef47-4969-86cd-d4bfcb489365.jpeg
DÜNYA

Brueckner, Küçük Kızın Katil İddiasıyla Yüzleşti!

6c1749065ebaaec95c59d36cbc2a7cb4f316bbf0.jpeg
SPOR

McLaren’dan Sürücü Eşitliği: Şampiyonluk Mücadelesi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fda004a9f-0dca-46f7-8d7b-ce57ccc5ae72.jpeg
DÜNYA

Trump’tan 20 Maddelik Filistin Planı Açıklandı!

8112cf0f4c5a4c3796e1bc0ac4a2fb59395bd22b.jpeg
SPOR

Tedesco, Kardeşinin Düğünü İçin Kangaroları Bıraktı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F8ed73719-65e5-4c04-9e2f-c1870a37f0de.jpeg
SİYASET

Albanese, LuLu ile Süpermarket Rekabetini Artırıyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F964472a4-fb08-4824-93e3-2017db093d18.jpeg
DÜNYA

James Dean’in Ölümü ve ‘Laneti’ Hakkında Şok Edici Gerçekler

e87b0f8494f65742ead2454bc19743ef8563122c.jpeg
SPOR

Jimmy Bartel’dan Chris Scott’a Sert Eleştiri!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F31e34497-9f4b-480c-8be9-d558c0f0db4c.jpeg
DÜNYA

YouTube, Trump’a 24.5 milyon dolar ödeyecek!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!