Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

e87b0f8494f65742ead2454bc19743ef8563122c.jpeg
SPOR

Jimmy Bartel’dan Chris Scott’a Sert Eleştiri!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F31e34497-9f4b-480c-8be9-d558c0f0db4c.jpeg
DÜNYA

YouTube, Trump’a 24.5 milyon dolar ödeyecek!

79163939dff20998d6ac2ae3b98500ee1887f4ac.jpeg
SPOR

Olivia Kernick: Seçim Yüzünden Yaşadığı Şok

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F35c406c1-44bc-4b8c-a047-eef09f35b1fd.jpeg
EKONOMİ

RBA Faiz Kararında Beklentiler Hayal Kırıklığı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc7a55a3a-9eff-44b1-bba3-bbf1c6f8145b.jpeg
DÜNYA

Hamas için zorlu bir tercih: Teslim mi, savaş mı?

947cd8a6787d96c333d3551ca1f263ec560022ea.png
SPOR

Civoniceva’nın Düşüşü: Kafa Travması ve Sonrası

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4112a217-00e8-467a-b3f1-7c6b3689f583.jpeg
DÜNYA

Nicole Kidman ve Keith Urban Boşanıyor!

f80aa96ee3aad65c7c1e0ad194fc15bdcd0c2f18.png
SPOR

Bailey Smith’in paylaşımı homofobi mi?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F300cf890-d55e-4b22-8009-06094fe19c38.jpeg
DÜNYA

Tina Turner Heykeli Tennessee’de Açıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9987cb5d-757b-4e97-925c-a895a5e5b65f.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Yabancı Filmlere %100 Tarife Tehdidi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!