Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

1ca386a7da6d6c19197de065bb4e00b990cfcccd.jpeg
SPOR

Gary Whetton’dan Kearns’a Sert Yanıt!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdfc1eb0a-631b-497b-81e5-ff0e7e5b084b.jpeg
SİYASET

Queensland Belediye Başkanı İstifa Etti!

92ffbe09117abfa4477dc8aeb7569b6367174e3e.jpeg
SPOR

Cox ve Zorko’nun Sert Çatışması Gündem Oldu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1101561c-28b5-4554-9a15-32886cff6a59.png
DÜNYA

Forrest’tan Trump’a İklim Uyarısı: “Gerçekleri Gör!”

6bd2d65f6f11731ea6ab0aa86399bcf392b5099c.jpeg
SPOR

Michael Lichaa: Geçmişteki Skandalı Unuttu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc6655f3c-a5e6-463f-983e-e6939f2f1ac2.jpeg
DÜNYA

ICE Ofisine Saldırı: Detainee’ler Hedef Alındı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7c17afa1-ce7f-4801-9eea-ff09bb5509ee.jpeg
DÜNYA

Petrov’un Kararıyla Nükleer Kıyamet Önlenmiştir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F125ef005-d454-4de3-b2c8-44d314088482.jpeg
DÜNYA

Amazon’dan Tarihi 2.5 Milyar Dolar Ceza

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa67a25a9-11e9-4e87-a45f-a7d91c789717.png
DÜNYA

Abbas: Gazze’de Hamas’a Yer Yok, Özgürlük Yolda!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcc392c42-3468-4364-8747-1601fcc283dd.jpeg
DÜNYA

Sarkozy, Fransa’nın İlk Eski Cumhurbaşkanı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!