Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7c17afa1-ce7f-4801-9eea-ff09bb5509ee.jpeg
DÜNYA

Petrov’un Kararıyla Nükleer Kıyamet Önlenmiştir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F125ef005-d454-4de3-b2c8-44d314088482.jpeg
DÜNYA

Amazon’dan Tarihi 2.5 Milyar Dolar Ceza

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa67a25a9-11e9-4e87-a45f-a7d91c789717.png
DÜNYA

Abbas: Gazze’de Hamas’a Yer Yok, Özgürlük Yolda!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fcc392c42-3468-4364-8747-1601fcc283dd.jpeg
DÜNYA

Sarkozy, Fransa’nın İlk Eski Cumhurbaşkanı!

08edf37e6d8fb8a3c9fab636f37ce27b5b766698.jpeg
SPOR

Sharks’ta Kendine Güven Dönemi Başladı!

a1a4e94bb774b7584b4727caae0f51080c898fab.png
SPOR

Alcaraz, Tokyo Açılışında Zorluğu Aşarak Kazandı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F11e49101-ebc6-413f-80ff-b6140adea54a.jpeg
GÜNDEM

39 Yıldır Gençlere Umut Olan Merkez Tehdit Altında

GÜNDEM

Emma Mason: Sosyal Medya İsyanı UN’da Duyuruldu

294a351993a6ed71ed0808711e8512b02bf806a3.jpeg
SPOR

Verstappen, Şampiyonluk İçin Av Peşinde!

fca8c40dbdcbb9e8cb5b18559899d0b9c8a3843f.jpeg
SPOR

Geelong, Stanley ile Brisbane’a Karşı Çıkıyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!