Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

ba10945d98ad1ed85ce8929b920fe00e536f273e.jpeg
SPOR

Avustralyalı Yüzücülerden Altın Madalya Şöleni!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F50dc4fbd-06ed-4fcb-bfb1-9f6051b1c2ab.jpeg
EKONOMİ

Macquarie, Çöken Fon İçin Yatırımcıları Tazmin Edecek!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F64eb43f9-8531-4193-a3e8-1e0edfade27f.jpeg
DÜNYA

Greta Thunberg’in Flotillasına Drone Saldırısı!

3f55d7a601cb5b80cec47be65d9bdd46c46e7852.jpeg
SPOR

Hewitt Ailesi ITIA’ya Yüklendi: ‘Adalet Yok!’

DÜNYA

Trump, BM’deki Escalator ve Teleprompter’ı Eleştirdi

f500ad34150b80d2933df3483dc6a848edc86444.jpeg
SPOR

Raiders: Başarı ve Hayal Kırıklığı Bir Arada!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Ff0f27b5a-b882-4067-8f89-b7b87eedba22.png
DÜNYA

Kremlin’den Trump’a Sert Yanıt: “Biz Kağıt Kaplanı Değiliz”

42debd85646fa39adcfd89c7df735fed74b51763.jpeg
SPOR

İgor Jesus’un Tarihi Golleriyle Avrupa’da Başlangıç

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3f321ed8-babb-4e18-96ad-4631622540c3.jpeg
DÜNYA

Edith Wilson: ABD’nin İlk Kadın Başkanı mı?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fbda20909-b0b2-488e-b268-f0fe81fec1dd.jpeg
GÜNDEM

Melbourne’de Apartmanda Devasa Yapısal Sorunlar!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!