Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0343a97d-c259-43c5-afb0-c71188aaadf9.jpeg
DÜNYA

Zelenskyy: Tarihin En Yıkıcı Silah Yarışı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fed6deb73-828e-49ce-b1ce-ee904a9a3389.jpeg
DÜNYA

İngiltere’de Havaalanlarına Saldırı Şüphesi

222b9e33918f5e1ed7d355af038030fa22dd5392.jpeg
SPOR

Tim Tszyu, Fenech ile Yeni Bir Başlangıç Yapıyor!

c7edb6952caa47b06606027dae4569d8f8a30931.jpeg
SPOR

Ugle-Hagan için Gold Coast Suns’tan hamle!

b6da416e29318b30aa379e8efc6fd5e943cb4186.jpeg
SPOR

NRL’de Final Avantajı: Gould’dan Sert Eleştiri

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F944aa5ae-3db4-41cf-8beb-86fd985e795d.png
GÜNDEM

Avustralya’da Piyanolar Çöpe Atılıyor!

5083f2ee3419813e9e60347b9035cf1c87e10a9b.png
SPOR

Neale’nin Dönüşü: Grand Final İçin Hazır mı?

a9f4f5d7300df05cff5a7666b96efb2a9d4ca49b.jpeg
SPOR

Dash Daniels İçin Sabırlı Olun Çağrısı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa994f17c-e2a7-48b4-9a3f-8572193c5311.jpeg
DÜNYA

Ragasa Tayfunu: Hong Kong ve Asya’da Yıkım

b187ac0e6269c1de44f24c116b48a07271d4320b.png
SPOR

Piastri, Baku’daki Hatalarından Güçlenerek Dönüyor

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!