Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4bea99f5-5bc8-4589-8b07-c5dd6c137829.png
DÜNYA

Trump’tan UN’de Şok Eden Açıklamalar!

0c41d53d37b1b543b1afa80812e016a66abb295c.jpeg
SPOR

Ashes Kadrosu Açıklandı: Bashir ve Wood Dönüyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F55e4a747-7fde-45f8-8972-53b17389f958.jpeg
SİYASET

ABC, Gaza Paylaşımı İçin 150.000 Dolar Cezalı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F23c97abf-ccaa-433b-8389-c4cc762ed268.jpeg
DÜNYA

Charade Filmi, Küçük Bir Hata ile Kamusal Alan!

44b0b6881308ee45147a5b4fa0a6679ed0552dc4.jpeg
SPOR

Radley’nin Ceza Süresi Kariyerine İyi Gelebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe71f6b76-c945-468e-9097-5ba8f3052b3b.jpeg
DÜNYA

Macron, Trump’un konvoyunda sıkıştı!

e281e51b275c712752c0f453e3417aa6dcdd083f.png
SPOR

Snoop Dogg AFL Finalı İçin Melbourne’da!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F83937077-de96-4674-8514-d8d9abc30a5f.png
DÜNYA

Kimmel, Tartışmalı Monoloğun Ardından Geri Dönüyor!

f6dd1084622b341811e9f2dfdde84a764be64707.jpeg
SPOR

Brownlow Medal’de Değişim İhtiyacı Gündemde!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fbdd5b285-6f0b-4281-add0-ec87a4febb48.jpeg
DÜNYA

Albanese ve Trump, 20 Ekim’de Washington’da

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!