Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fce3ab19b-3001-4622-972d-21a79ebca246.jpeg
DÜNYA

Trump’tan İklim Değişikliği İtirazı: “Büyük Yalan!”

66f885a93066c0fba6f901a6684d8f2a7e8590e7.jpeg
SPOR

Kriket Dünyasının Efsanesi Dickie Bird Hayatını Kaybetti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0c982a3b-637a-4c02-9a70-b87aebcbb380.jpeg
DÜNYA

Trump’ı Öldürmeye Çalışan Adam Mahkemede Kendine Saldırdı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F39772deb-f6e4-46ef-8c59-0af3ba16df0d.jpeg
DÜNYA

Yeni Dinozor Türü: Joaquinraptor Crocodile Avcısı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdd0573e3-c2ae-4604-ba89-3da2d645ef08.jpeg
DÜNYA

Florida’da Ayı Avına 160,000 Başvuru!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9d3d3f5a-8736-4ec0-ad18-d7ea48265f28.jpeg
DÜNYA

Su Krizi Kapıda: ‘Gün Sıfır’ Dönemi Geliyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe40310c5-887d-4f20-966b-4ae9a12436fc.jpeg
DÜNYA

Trump: Hamas’a ödül vermek yanlış!

4f33c8ab1bd07318095bd4932b4c019cf20234ba.png
SPOR

Victor Radley: 10 Maçlık Cezayı Açıkladı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F876383e0-bffe-48c5-b8a0-efb1d4d4f97d.jpeg
GÜNDEM

Çocuk istismarcısı, sistemin hatasıyla kaçtı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fbd4edb5b-d189-419e-841a-397272941c22.jpeg
GÜNDEM

Kanserle Savaşan Adam, Uber ile Hastaneye Gitti!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!