Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

92ffbe09117abfa4477dc8aeb7569b6367174e3e.jpeg
SPOR

Zorko’ya McGuire’dan Sert Eleştiri: Cezası Yetersiz!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F26786f3e-167e-4e71-897c-afa7b08f8b19.jpeg
SİYASET

Trump’ın Tylenol Açıklaması Doktorları Korkuttu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F80577ab0-2081-4a28-b1df-ba969fc235ca.jpeg
DÜNYA

Southport’taki Bıçaklı Saldırıda Şok Detaylar

aeef27e20dc12cc99d230b7f8303a1d2a7bb4020.jpeg
SPOR

Claudia Hollingsworth: Olimpiyat Hayali Peşinde!

9f31222b0d6a6c521a837a2a38ecef471a5a6bf2.jpeg
SPOR

Steph Catley, Ballon d’Or’da Öne Çıktı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F022f1250-6edb-4656-a097-0f7d3e5b73c5.jpeg
DÜNYA

Ferguson’ın Epstein ile İletişimi, Hayır Kurumlarını Şok Etti

28dd34b5c4cb559a88daabc5ca8d4c38504527fc.png
SPOR

2025 AFL Finalı: Tarihi Mücadeleye Hazır!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fda59691a-17b4-4b2c-b639-555eafc9834a.jpeg
DÜNYA

Kimmel, Yorumları Üzerine İade Edildi!

87658ecfde57bfe19f1ae35043fb273e2c68d92d.jpeg
SPOR

Haaland’ın Beklenmedik Görev Değişimi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb6627e0c-d1e9-42d9-85cb-28157c68c4d0.jpeg
DÜNYA

Paul McCartney’nin Ölümü: Efsanevi Komplo Teorisi

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!