Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

64f85d0e341247261a6359f678554ea0a7a72470.jpeg
SPOR

Gould’dan Galvin Savunması: ‘Çocukça Eleştiriler!’

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc148d0b0-be6a-465a-9c3b-7f2305453d12.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Hamilelikte Paracetamol Uyarısı

094badd52b53eb6a7b91002bb70fa124ba50043d.jpeg
SPOR

Bulldogs’da Değişim Rüzgarları: Hüsran mı?

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd6173877-34f5-471b-9be4-bf0662a53274.png
DÜNYA

Albanese’nin Trump ile Görüşme Umutları Sarsıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fc4f9e321-5dba-4fc2-a618-e0fde4b5e3f6.jpeg
DÜNYA

Albanese: Filistin Devleti Şiddeti Durduracak

4e72d45a0aa38a5269ddd10cde036f4868051380.jpeg
SPOR

Brownlow Gecesi’nde Şok: Wanganeen-Milera’ya Hüsran!

e2b40cf4c2a5775d72d914895a4b36906c89a2ca.png
SPOR

Bailey Smith’in Gözlükleri Geceye Damga Vurdu!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2e8406ea-348c-462d-98c9-b1fd1048e0ce.jpeg
SAĞLIK

Yeni MRI Makinesi Kanser Tedavisinde Devrim Yarattı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fb6636082-b493-4c1f-b9f0-beacae82275a.jpeg
EKONOMİ

Bankalar Dolandırıcılık Korumasını Azaltacak mı?

5dc07a7668f67380c271c6c3108b4acd2c27b2aa.jpeg
SPOR

Penrith, Final Yolda Güç Gösterdi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!