Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F81e57cfe-1bce-4b84-9fa9-baf233c1857f.png
SİYASET

Trump ve Musk, Kirk’in Anma Töreninde Buluştu!

00dd322e0d8174f1dd7589c683b1a292c768becd.jpeg
SPOR

Klein’in Final Hakemliği Sorgulanıyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F531bdad4-0d95-4648-a5b7-e88007aa4983.jpeg
SİYASET

Trump, TikTok’un Algoritmasını Ünlü İsimlere Emanet Etti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F9eeba6ae-5aa0-4edb-ba14-410aa9395570.jpeg
DÜNYA

Trump’tan Önemli Otizm Açıklaması Yolda!

17b7cb4f7a8daf861818c09dc46a2e649d203f52.jpeg
SPOR

Manchester City’nin Savunma Şoku ve Dramatik Beraberlik

58a8f448fc416ab73dd8843daa8159c942779aa5.png
SPOR

2025 Brownlow: Yeni Yıldızların Çağı Başlıyor!

9aa610698305af263a95610579d7a27c7ff460ca.jpeg
SPOR

Abhishek Sharma’nın Gösterisiyle Hindistan Zaferde!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F152ad12b-56a1-4d19-8027-8ba7c45a1166.jpeg
SİYASET

Albanese ve Trump Arasındaki Görüşme Belirsizliği

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F443ecf0e-278e-457d-b9e2-15b5b6f3ce99.jpeg
DÜNYA

Üç Ülke Filistin Devletini Tanıdı, İsrail Tepkili

da4e5be9be3fbf13d637fd251304d012209beeea.jpeg
SPOR

Essendon’da Kriz: Hird, Olaylara Tepki Verdi!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!