Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fd20d7fa7-e8c5-4b5c-bf05-270a4c342a60.jpeg
DÜNYA

Gece Uçuşunda Felaket: E-3 Sentry Kazası

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7154e7b2-86d7-4ec4-90ad-fcbd0aa5e98b.jpeg
DÜNYA

Charlie Kirk İçin Binlerce Kişi Bir Araya Geldi

bff880af0dca0fd8df6944aea7adea8c2efd46d3.jpeg
SPOR

Piastri’nin Azerbaycan GP’sindeki Kabusu Devam Ediyor!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0163974d-1827-4fff-a8c9-5e0c5b0d6c90.jpeg
DÜNYA

Avustralya, İngiltere ve Kanada Filistin’i Tanıdı

e2ce99212c08ee3b93049fbba071ae2969cb7497.jpeg
SPOR

Yağmur Atletizm Finalini Altüst Etti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F32a21ffe-9723-4074-9264-0581a64918aa.jpeg
DÜNYA

Düğününde Silahlı Saldırı: 1 Ölü, 2 Yaralı!

186a1b20dc52e12cba96cf2c912c2c32c02fe8b6.jpeg
SPOR

Penrith, Bulldogs’ Umutlarını Yerle Bir Etti!

09e1920307b1afb1e04255042cf79861c7da3408.png
SPOR

Penrith, Bulldogs’ Sezonunu Bitirerek Preliminere Yükseldi

c0f1cac49a8139824ca6f63eaaf9d0c016972275.jpeg
SPOR

Essendon’da Şok: İki Veteran Oyuncu Serbest Bırakıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F89cc2b96-9be2-4397-ac32-c8286c67ae12.jpeg
DÜNYA

Charlie Kirk İçin 100,000 Kişilik Anma Töreni!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!