Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

61dc08fa1a3cec10674fd90567686a4b0e8b38b8.png
SPOR

Corey Horsburgh: Hudson Young Olayında ‘Gri Alan’ Var

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F07062989-9642-4de2-aebe-e15f5d652ec5.jpeg
SİYASET

Eski Bakan Gareth Ward, Cinsel Saldırıdan Hapis Yattı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F703257d0-4d01-4869-a0b1-ddc4ea8669c5.jpeg
DÜNYA

Kimmel’in Şovu Süresiz Olarak Yayından Kaldırıldı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7a9f0466-1093-4e8b-ac75-ec4a5dbfb46d.jpeg
DÜNYA

Barney ve Betty Hill’in Gizemli Uzaylı İddiası

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F4b43edad-50f2-47a2-9613-5fbdd98321d5.jpeg
SİYASET

Erika Kirk, Turning Point USA’nın Yeni CEO’su

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F811a348c-207a-4ba5-b5c4-e295b06b91b5.jpeg
DÜNYA

Obama: Trump Yönetimi İptal Kültürünü Tehlikeye Atıyor

c5f5ce15aa63217327309784b3fa0a1df4425e2a.jpeg
SPOR

Jessica Hull’un Düşüşü: Yarı Finale İlerliyor!

c96f57ec51336d7c3b96d70b3ce5762172291e4c.jpeg
SPOR

Victor Radley’ye 10 Maçlık Ceza, Sözleşmesi Devam

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F63c2a67d-6bb0-447c-9ca4-610eaa59a850.jpeg
DÜNYA

Trump ve Starmer: Zorlu Görüşmelerin Eşiğinde

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7d7fe1bb-d6a8-4de0-bd17-7ec7395edff8.jpeg
GÜNDEM

Kafe Çöküşe Geçti: İnşaat Engelleriyle Mücadele!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!