Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F3cbf3199-8cb3-45a1-85f3-c522e761cf48.jpeg
DÜNYA

Musk’tan İngiltere’ye Devrimci Hükümet Çağrısı!

b8065ef69a0d725832505d26f07086211a8e6177.jpeg
SPOR

Reece Walsh’a Yönelik Çirkin Saldırı İddiası!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F426a64e0-cb6b-49b1-a43a-bda89392b456.jpeg
DÜNYA

Charlie Kirk’un Cinayeti: Siyasette Şiddet Tartışması

b302d91ceb1bba20777376462bf47518e51ed9e5.jpeg
SPOR

Postecoglou’nun Zorlu Görevi: Nottingham Forest

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F36f5a2e3-1ad8-4cec-a7fd-e2522807397d.jpeg
DÜNYA

Jetski Kazasında Hayatını Kaybeden Kadın: 40 Yaşında

356e16a6d9532484f6d534dc6efd7cabc5fc3147.png
SPOR

Phil Foden, Hatton’a Goluyla Veda Etti

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1f2a6444-7501-4d92-920c-2708298a8a7c.png
DÜNYA

Utah’daki Cinayet: Oyun ve Karanlık İnternet Bağlantısı

4d031d10dce435658624d4d2ad01febcfe38540e.jpeg
SPOR

Sam Kerr, 20 Ay Sonra Gollerle Döndü!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fee6a1a5a-3961-48f5-841e-ba63f9287cbd.jpeg
SİYASET

Hava Yollarında Sosyal Medya Krizi: Çalışanlar Süspende Edildi!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F291355c2-ed70-4c82-a773-fca12b50f5b7.jpeg
DÜNYA

Lehman Brothers: 2008 Krizinin Kayıp Hikayesi

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!