Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

982899c494622bd235d1478935c68ce7387e141b.jpeg
SPOR

Adelaide Crows, Finalde Çöktü: “Korkarak Oynadılar!”

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F41394855-79b5-4ba1-9c89-3d046b44d30a.jpeg
DÜNYA

Tyler Robinson’un Bıraktığı Not İnceleniyor

a2286614cde346ef53c28b1846ffe9a8635925de.png
SPOR

Brisbane, Altın Noktada Raiders’ı Geçti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa2ebef5b-dad0-447d-9698-5bed80e7a0a1.png
DÜNYA

Melbourne’da Kaza: 15 Yaşındaki Çocuk Yaralandı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F012b7128-9a27-4385-b1fa-2938e9b9092b.jpeg
DÜNYA

Romanya Hava Sahasında Rus İnsansız Hava Aracı

6d5601784985c65eb632ae68e2b318d73b73c767.jpeg
SPOR

Ellie Beer Gözyaşlarıyla Yarışmayı Noktaladı!

1963dbeda59c67201906c673b59d9dbc11ee3844.jpeg
SPOR

Oblique Seville, Tokyo’da Tarih Yazdı!

76c6740f8c4a42ed725eab39b8b814d8bcde9068.png
SPOR

Luke Breust’un Kariyeri Son Buldu: Ağır Diz Yarası

badfdd13a9b3466fcd2f1d4e8dc0bf15dd6f6b04.jpeg
SPOR

AFL Efsanesi Dönüyor: State of Origin Geliyor!

733fbf205c0834403b44e9398e5d27dd902bb5db.jpeg
SPOR

Broncos, Son Dakikada Raiders’ı Geçti!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!