Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F96edd6e6-ab1e-446b-a754-392f4bb412a6.jpeg
DÜNYA

Kara Deliklerin Çarpışması: Einstein ve Hawking’ı Onayladı

813b1791159e84060fe825f655f15eee031a140a.jpeg
SPOR

Papalii’nin Durumu Final Öncesi Belirsiz!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fa5790b44-a1e0-447b-be96-5434d2a320f2.jpeg
DÜNYA

Charlie Kirk Suikastı: Siyasi Şiddetin Yeni Yüzü

2a2ebd3e93e8ba08166a50c6d1b09fff5ea6e8ce.jpeg
SPOR

Aiken’in Sakatlığı Roosters’ı Sarstı!

cd0eba393784549bf0ae534fcfe3ddf354511d83.jpeg
SPOR

Eski Hakem Çocuk İstismarı Suçlamasıyla Yargılanıyor

62ccb371813a5a2cba91df29e0e74eb0ee9faf0e.jpeg
SPOR

Chelsea’ye 74 Kural İhlali Suçlaması!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F1a25ae0a-0db3-489d-8474-ba5030c048f5.jpeg
DÜNYA

Mandelson, Epstein Bağlantısıyla Görevden Alındı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F884c1ade-c2bb-4cf2-8a97-f863df43f9ae.jpeg
SİYASET

Çocuk Diş Sağlığı Yardımı: Neden Talep Düşük?

26e947d364573698cef2fe0a1350ccdbbe628c15.jpeg
SPOR

Mustang Performansını Artıracak Yeni Güncellemeler!

14b42abd4dee913b38dedeaa2fa89afa34813066.jpeg
SPOR

Nawaqanitawase, Rugby Dünya Kupası’na Geri Dönüyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!