Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

3574d5bf350683c4757f47d066441c99dafcd290.jpeg
SPOR

Khawaja’nın Annesine Yönelik Irkçı Saldırı Açıklandı

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fe27bd15b-9f5f-4f74-baaa-6f5fdd3f7c10.jpeg
DÜNYA

Bolsonaro’ya 27 Yıl Hapis: İlk Eski Başkan Ceza Aldı!

fc6f7f562a8905798d21a6ef86bb7b2c7f3d3fe8.jpeg
SPOR

Melbourne, Steven King ile Yeni Bir Döneme Girdi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fbf8f610e-c6e3-4bc5-b16f-67d1de44544f.jpeg
DÜNYA

NASA’dan Çinli Araştırmacılara Katı Yasak!

0c6c13f32c335e9f103b77f30e83f476e9cef358.jpeg
SPOR

Sam Konstas, Hayden’dan Destek Alarak Geri Dönüyor

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F09692566-06e7-4f63-b677-8a344040fde6.png
DÜNYA

Kim Jong Un’un Kızı, Gelecek İçin Hazırlanıyor!

4738d52acc63ca7d056260d157477b84666ff0fd.jpeg
SPOR

Josh Schuster’ın NRL Kariyeri Tehlikede!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F2fb42590-1a1b-41b1-9bd4-0cc16af497a1.jpeg
EKONOMİ

Avustralya’da Faiz İndirimleri Devam Edecek!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F80d0c2a2-fb17-41db-96aa-d8c819e5fa00.jpeg
DÜNYA

Joe Rogan ve Charlie Sheen, dehşet verici haberi duydu!

be0ec664f2fecb95b2e64666864659a1c22dfdd8.jpeg
SPOR

Postecoglou: ‘Felsefem Sınırlı Değil, Farklı Oynarız!’

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!