Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

0a18c9cfb3d7ae1b0ab280305cbea6f1594bf1e1.jpeg
SPOR

Hawthorn Tarih Yazdı: 8. Sıradan Final!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F88ae1418-1f23-41aa-9512-0b1ee686bf62.jpeg
DÜNYA

Kirk Suikastında Şok Gelişme: Trump Açıklama Yaptı

def974a8839d675381369379c116b9e419f8a65c.jpeg
SPOR

Buckley, Melbourne Koçluğu İçin Hazır Değil

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F0c7ae553-ccdc-47d5-8ac4-d8a3907eedec.jpeg
GÜNDEM

Zaharrah ve Mark’ın Mücadele Dolu Hikayesi

602603365c23d5ef7f87f282cdbac9386e13add9.png
SPOR

Crichton, Bulldogs için sezonu kapatabilir!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fac784567-c81d-4ccb-b7b2-12b79736cf0b.png
SİYASET

Çocukların Zihnini Geliştiren Yatırım!

7b4d88428a99aa8464a508e1bdd788c38a48b658.jpeg
SPOR

Starling’den ‘Rat’ İddialarına Sert Yanıt!

9bda686660ecd973a71feabd299e2844847e25f0.jpeg
SPOR

Angus Crichton, Rugbiye Dönüş Yapabilir!

f508a28534ad7db42057f7e23e20f7c9fad636da.jpeg
SPOR

Adelaide ve Hawthorn Arasında Ateşli Kapışma!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F85e46f5a-6c31-4d0c-b06a-bbe7276821cf.png
SİYASET

Avustralya’da İslamofobiyle Mücadele İçin 54 Öneri

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!