Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

4a19337d2da91d6d20bae5a4f2fda4fadd51d4ee.jpeg
SPOR

Zach Merrett’in Essendon’daki Geleceği Belirsiz!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F96d9e7cd-1572-4aef-92db-4d26116ab47d.jpeg
DÜNYA

Londra’da Cinsel Saldırı İddiasında Gelişme

87fc92a7cc979b4d1a438314bedf1552e759ca66.jpeg
SPOR

Wallabies’in Kayıp Zaferi: Arjantin 28-26 Galip!

67b4185d76722a32e570545d2f8589a4be72a819.jpeg
SPOR

Panthers’ın Zorlu Yolda Final Mücadelesi

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F80d0219f-dccd-416a-89fc-5365ab936312.png
DÜNYA

Utah’da Charlie Kirk Cinayeti: Şüpheli Yakalandı

86221797bde0960f743ba079de2ad6c3865e742d.png
SPOR

Melbourne Storm, Bulldogs’ Umutlarını Yok Etti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7e195922-748c-4e4b-8ef8-7a57335872b0.jpeg
DÜNYA

Cinayet Şüphelisi Arkadaşından Yardım İstedi

b47a4f0efdf3467b75ba1340245c864d8c0f9ad5.png
SPOR

Avustralya Sprintinde Yeni Yetenek Patırtısı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F00756bfa-2aec-416d-9bc7-4dfab9e420b9.jpeg
SİYASET

Kiama’da Yeni MP İçin Seçim Heyecanı Başladı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F91f38114-aa27-46a6-a1cb-fe0b596b4ee7.jpeg
DÜNYA

Ebola Salgınına Müdahale Zorlaşıyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!