Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

b6244c36ba824616a7307d515e2190d099955d70.jpeg
SPOR

Wallabies, Arjantin’e Karşı Son Dakikada Kaybetti!

da3cbf3ea735b36b2a1ea8a38204956b15dad569.jpeg
SPOR

Sharks, Mulitalo’nun Gösterisiyle Finale İlerledi!

3289cc3a4f650c84f747f78b36cbb0a3c11df803.png
SPOR

Sharklar, Roosters’ Final Umudunu Sonlandırdı!

a79dad392b4c718ebdc54157eed5107e80d92e53.jpeg
SPOR

Postecoglou’nun Zorlu Başlangıcı: Arsenal’a 3-0

af186f0fe360c025a104ec1a8eae0fc6a5166e22.jpeg
SPOR

Brisbane, Suns’ Engelleri Aşarak Final Biletini Aldı!

c3a92bd9477890678be80763b2d4408afb7ff078.jpeg
SPOR

Torrie Lewis, 100m Rekorunu Yeniledi!

7b27fb7535e16ab14bcb2a64e229fb93cb9dc81e.jpeg
SPOR

Bailey Smith’ten Fotoğrafçıya Şok Eden Saldırı!

pickerimage.jpg
SİYASET

Muhalefet Lideri Önemli Mitingde Kayboldu!

dea49c1ac1f6ae268d61b4f92f311a36404e307e.jpeg
SPOR

Wallabies, Arjantin’e Son Dakikada Yenildi!

8d9f4b1867439d1b1d421bc2a9e697096ed2d06c.png
SPOR

Penrith, Warriors’ Hayallerini Sonlandırdı!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!