Emtia

GRA Converter

Translation Information -
Unit Value 0.00

Gold Prices

10.08.2026 11:30:00
Gold Buying Selling Change
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F80d0219f-dccd-416a-89fc-5365ab936312.png
DÜNYA

Utah’da Charlie Kirk Cinayeti: Şüpheli Yakalandı

86221797bde0960f743ba079de2ad6c3865e742d.png
SPOR

Melbourne Storm, Bulldogs’ Umutlarını Yok Etti!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F7e195922-748c-4e4b-8ef8-7a57335872b0.jpeg
DÜNYA

Cinayet Şüphelisi Arkadaşından Yardım İstedi

b47a4f0efdf3467b75ba1340245c864d8c0f9ad5.png
SPOR

Avustralya Sprintinde Yeni Yetenek Patırtısı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F00756bfa-2aec-416d-9bc7-4dfab9e420b9.jpeg
SİYASET

Kiama’da Yeni MP İçin Seçim Heyecanı Başladı!

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F91f38114-aa27-46a6-a1cb-fe0b596b4ee7.jpeg
DÜNYA

Ebola Salgınına Müdahale Zorlaşıyor!

47de93b5e1e392a9055d617acfb5d9a0ae2b5872.png
SPOR

Ange Postecoglou: Yeni Dönemin Zorlukları

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2Fdf038ffd-cdae-4e0e-a4e3-512a10ece2bc.jpeg
DÜNYA

Erika Kirk, Eşi İçin Adalet Teşekkürü Açıkladı

65ad12f6eb9c27f04c5d367c91958354adc275a7.jpeg
SPOR

Bulldogs’un Zorlu Kaybı: Toby Sexton’ın Beklenmedik Dönüşü

https3A2F2Fprod.static9.net_.au2Ffs2F77132b28-b368-4ba1-958a-d2ef4556b467.jpeg
SİYASET

Melbourne’da Protestolar: Şehirde Kaos Bekleniyor!

Login

To enjoy Turkish News privileges, log in or create an account now, and it's completely free!